Klima Santrali

Su Soğutma Kulesi , çeşitli tesislerde kullanılarak ısınan suların, yeniden kullanılmasını sağlamak için soğutulmasına yarayan, gereksiz ısıyı sistemden uzaklaştıran sistemlerdir.Su Soğutma Kulesi Bir bakıma fabrikaların radyatörü gibi vazife görürler. kule soğutma
Su Soğutma Kulesi optimum soğutma sağlayacak şekilde dizayn edilmiş kompakt ünitelerdir. Hazır monte edilmiş olarak sevk edilen kuleler su ve elektrik bağlantısına hazır hale getirilmişlerdir. Kullanılan sac kaplama ve plastik dolgu malzemeler güvenli olarak zor kullanma şartlarına karşı dayanıklılık gösterirler. Motor ve fanlar kulenin yan veya üst taraflarına entegre edilir.  

HVAC Serbest Soğutma – Su Soğutma Kulesi bir serbest soğutma sistemi kulesi doğrudan soğuk havalarda chiller’i çalıştırmaya gerek kalmadan bir binanın soğutma ihtiyaçlarını karşılamaya izin verir. Serbest soğutma sisteminin amacı, enerji tasarrufu sağlamaktır. Dikkate alınması gereken bir serbest soğutma sistemi için yerinde olması gerekir.
Değişken Debi – Soğutma kulesi arz – talep şartlarında değişken akış altında çalıştırılabilir.Su Soğutma Kulesi Önemli enerji tasarrufu sağlayabilir. yolyapı su kulesi
Orjinal parçalar – Tecrübeli mühendis ekibimizle güvenilir bir ürün sunmaktadır, Orijinal yedek parça ile uzun servis ömrü ve yüksek standartlarda ürün inşa etmekten mutluluk duyarız.
Özsayın Hvac Çözümleri – Su Soğutma Kulesi redüktör soğutma kuleleri farklı fan hızlarını ve beygir gücü karşılamak için tasarlanmıştır. Redüksiyon çeşitleri mevcuttur.
Dolgu – Bir soğutma kulesinin tek ve en önemli bileşenlerinden biri dolgudur. Yüzeye hava ve su arasındaki maksimum temas kabiliyetini dolgu malzemesi sağlamaktadır. Yüzey ne kadar sık olur ise soğutma kulesinin verimliliğini belirler. İki temel dolgu vardır. Bunlar sıçrama tipi dolgu (su kırılır) ve film tipi dolgu (ince bir tabaka halinde su yayılır).

Atölyeler  
Otel ve Tatil Köyleri
İş ve Alışveriş Merkezleri
Klima Tesisleri
Soğuk Hava Depoları
Soğutma Grupları
Plastik Enjeksiyon makinaları vs.

Aspiratör hücresi
Karışım hücresi
Filtre hücresi
Egzost hücresi
Ön soğutucu hücresi
Ön ısıtıcı hücresi
Nemlendirme hücresi
Son soğutma hücresi
Son ısıtıcı hücresi
Vantilatör hücresi

Sürdürülebilir bir dünya, Kurumsal çözümler..

ADANA

Onur Mh. 45229 sk. No:15/A
Seyhan, Adana

İSTANBUL

Yeşilce Mah. Dalgıç Sk. No:3/5 Kat-1 -130 – 34418 Kağıthane / İSTANBUL