Çatı Tipi (Roof-Top) Soğutma Sistemleri

Roof-Top Soğutma Sistemleri
Roof-Top Soğutma olarak da isimlendirilen çatı tipi paket tipi klimalarda iç ünite ve dış ünite tek ünite haline getirilmiştir. İkinci bir ünitesi yoktur.
Roof-Top Soğutma Az yer kaplaması, hava debisinin yüksekliği gibi nedenlerden dolayı tercih edilirler. Rooftop klima
Elektrik enerjisi ile çalışırlar. Isıtma ve soğutma özellikleri vardır.
Hava kanalları aracılığı ile istenilen mekanlara şartlandırılmış hava dağılımı yapılır. roof top klima
Roof-Top Soğutma geri dönüşümlü ortam havası ile çalışabildiği gibi %100 taze hava ile de çalışabilirler. Çatı tipi paket klimalar,( Roof-Top ) alışveriş merkezleri, hipermarketler, sinemalar, ofisler, kantinler ve restoranlar gibi orta büyüklükteki alanların iklimlendirme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ısı pompalı olarak tasarlanmış ünitelerdir.

Roof-Top Soğutma paket tip klima cihazları, her ortamda dışarıya montaj için uygun boyalı galvaniz saçtan imal edilmiştir. Koşullandırılmış havayla temasta olan bölüme kolay erişilebilir, tamamen temizlenebilen, dış ortamda ısı kaybını en aza indiren ve yapının hem içinde hem de dışında yoğuşmayı önlemek amacıyla izole edilmiş metal yüzeylerden oluşmuştur.
Roof-Top Soğutma Her boyut için geniş aksesuar seçenekleri mevcuttur ve montaj şartlarını yerine getirebilmek için farklı konfigürasyonlarda monte edilebilirler. Seri, her biri bağımsız bir soğutma devresi üzerinde bulunan SCROLL kompresörlere sahiptir. Böylece parçalı yüklerde bile , toplam ve hissedilen soğutma kapasitesi arasındaki oranın sabit kalması sağlanır. Havanın daha iyi ve daha verimli şekilde koşullandırılmasını garanti eder. Her soğutma devresinde iki çalışma devresini optimize etmek için iki adet termostatik expansion valf mevcuttur.
Roof-Top Soğutma Kondenser fanları standard olarak değişken hız kontrollü üretilir, böylelikle hem düşük dış ortam sıcaklıklarında soğutma modunda hemde yüksek dış ortam sıcaklıklarında ısıtma modunda çalışmaya olanak sağlar. Üniteler R410A soğutucu akışkanlı , tüm versiyonlar montajlı ve fabrikada test edilmiş paketli ünite halinde teslim edilirler.

Roof-Top Soğutma kondenser muhafazası, elektrikli rezistans, iki veya üç sıra sulu ısıtıcı batarya, su bataryası için üç yollu vana, güçlü elektrik motoru ve iletim aksamları, kablolu uzaktan kumanda aksesurları mevcuttur.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Sürdürülebilir bir dünya, Kurumsal çözümler..

ADANA

Onur Mh. 45229 sk. No:15/A
Seyhan, Adana

İSTANBUL

Yeşilce Mah. Dalgıç Sk. No:3/5 Kat-1 -130 – 34418 Kağıthane / İSTANBUL