Beton Soğutma Sistemleri

Beton Soğutma Limak, Age İnşaat, Alarko Karakuş Barajı, Karapınar Barajı, Çimsa, Erkem İnşaat, Yeni Gün İnşaat firma ve projelerde Beton üretim şantiyesinde kullanılmaktadır.
Beton Soğutma Santrali önem derecesi yüksek ve kaliteli inşaat işleri yapıyorsanız kullandığınız betonun kalitesi de sizin için en önemli unsurdur.
Beton Soğutma Santrali beton kalitesini etkileyen en önemli faktör ise betonun sıcaklığıdır. beton soğutma
Aşırı sıcaklar beton kalitesini olumsuz etkileyerek standartların altında beton kullanmanıza sebep olur.
Beton Soğutma Santrali sıcaklık değerleri aynı zamanda karıştırma, yerleştirme ve kür işlemlerinde de problemlere neden olur.
Bu problemlerin çoğunluğu, hidratasyon hızının ve taze beton karışımındaki suyun buharlaşma hızının artmasıyla sonuçlanır. beton soğu

Beton sıcaklığı yükselir,
Su ihtiyacı artar,
Kıvam kaybı artar,
Priz süresi kısalır,
Plastik ve kuruma rötreleri bağlı çatlama eğilimi artar,
Soğuk derz oluşumu riski artar,
Hava içeriğinin kontrolü zorlaşır.
Tüm bu etkenler Beton Soğutma Santrali betonunu dayanım ve dayanıklılık özelliklerini olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle, sıcak hava koşullarının beton üzerindeki olumsuz etkileri izlenmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır. Son yıllarda küresel ısınma nedeniyle hava sıcaklıkları giderek artmakta ve sıcaklık etkisinin süresi de uzamaktadır
Sıcaklık, betonun dayanıklılık özelliklerini de olumsuz yönde etkiler. Bu nedenle, sıcaklığın beton üzerindeki olumsuz etkileri izlenmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır.
Beton Soğutma Sistemlerinde barajlar, köprüler ve enerji santralleri gibi endüstriyel inşaatların özel normlardaki betonlarının soğutulmasında alternatif çözümler üretmekteyiz.
Özsayın Soğutma Sistemleri olarak beton soğutma tesisi, yaprak buz tesisi, kombine yaprak buz / su soğutma tesisleri, plaka buz tesisleri, agrega soğutma tesisleri ve şantiyeniz için uygun özel çözümler üretmekteyiz.

180 m3 arasında günlük üretime kadar soğuk su sistemleri için , 20-ft konteyner içine monte edilmiştir.
Günlük beton üretim 200m3 ile 1400m3 kapasitesi arasında çalışan soğutma sistemleri sunmaktayız.
Alternatifler sunmaktan mutluluk duyarız. Başlıca tekliflerimiz Yeni Chiller Sistemi, İkinci El Chiller Sistemi veya Kiralık Chiller sistemi seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.
% 55’e varan enerji tasarrufu
Son kompresör teknolojisi
Renkli dokunmatik ekrana sahip PLC kontrol
Maliyet tasarrufu kurulumu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Autem laudantium in adipisci ipsa optio quas id excepturi non, eos cupiditate, necessitatibus sapiente illo error. Vero adipisci quidem aut itaque labore.

Sürdürülebilir bir dünya, Kurumsal çözümler..

ADANA

Onur Mh. 45229 sk. No:15/A
Seyhan, Adana

İSTANBUL

Yeşilce Mah. Dalgıç Sk. No:3/5 Kat-1 -130 – 34418 Kağıthane / İSTANBUL